VZOROVÉ KALKULACE
Příklady cenových kalkulací
ZÁRUKA KVALITY
Až 20 let na rámy a posuvné mechanizmy
JAK OBJEDNAT
Nezávazná poptávka a kontakty


Vyjádření klientů

vestavné skříně na míru pro byty i kanceláře v Praze i okolí

Paní Hašková

Musím pochválit a poděkovat týmu firmy AR Dekor, naprostá spokojenost s jejich prací i přístupem všech 3 pánů z této firmy. Rychlé jednání - úprava návrhu, termín zaměření i samotná realizace montáže. Kvalita za dostupnou cenu, která mě překvapila.

Pokud bude potřebovat další skříň, tak se na ně s důvěrou obrátím. Ráda všem vřele doporučím! Hašková

 

Manželé Rosenkranzovi, Čakovice

Dobrý den vážení,

chtěli bychom Vám touto cestou s manželem moc poděkovat za krásnou skříň, kterou jsme realizovali u Vaší firmy. Děkujeme za profesionální přístup obou Vašich pracovníků na prodejně při tvorbě variant a hledání materiálů, zároveň děkujeme za přesné zaměření a v neposlední řadě i kolegovi, který skříň sám velmi profesionálním přístupem a provedením zabudoval. Byla to perfektní práce Vás všech, kteří jste se na realizaci skříně podíleli. Jen málo která firma je tak profesionální a na takové úrovni jako Vy. A výsledek je jedním slovem "super".

Ještě jednou vřelý dík a přejeme Vám do budoucna hodně spokojených zákazníků.

 

Šmíd, Praha 6

Chtěl bych poděkovat panu Palmovi a jeho kolegům ve firmě AR Dekor za perfektní provedenou práci při dodávce a montáži vestavěné skříně. Po našem zklamání u původně jiného vybraného dodavatele skříně, jsme hledali další firmu. AR Decor jsme objevili na internetu, kde nás zaujaly již vzory skříní a orientační ceny. Následně jsme i navštívili jejich vzorkovou prodejnu v OC Šestka. Od začátku probíhala komunikace na velmi profesionální úrovni, vč. rychlé realizace zakázky. Umí poradit, či doporučit změnu oproti zákazníkovu zadání. Samotná práce byla provedena k naší maximální spokojenosti včetně kompletního úklidu po montáži. (což nebývá u řemeslníků zdaleka běžnou praxí). Poměr kvalita a cena výborný.

Vážení pánové, moc děkujeme, všude Vás budeme doporučovat a budeme se těšit někdy na shledanou. Šmíd

 

Laura Tůmová, Zeleneč

Dobrý den, děkuji za výbornou práci při realizaci našich skříní. Jsme moc spokojeni, pánové byli skvělí, vše uklidili a ještě nám opravili "domeček" pro králíka.
Přeji hezký den.
Laura Tůmová

 

Jana Rychetská, Praha

Dobrý den, nakonec jsme se rozhodli pro variantu dveří s horským motivem. Děkujeme panu Geislerovi za všechny ty návrhy a za jeho trpělivost. Věříme, že realizace proběhne stejně bezchybně jako minule.
Zálohu jsem dnes převedla na Váš účet.
S pozdravem
Rychetská

 

Petr Mudřík, Praha 8

Vážený pane Novotný, dnes nám vaši pracovníci sestavili knihovnu a skříňky v chodbě. Rád bych poděkoval celému vašemu kolektivu za příkladnou spolupráci při realizaci naší zakázky, která jistě nebyla jednoduchá.
Přeji mnoho úspěchů.
Ing. Petr Mudřík

 

Václav Hejduk, Červený Újezd

Děkuji týmu AR DEKORU za rychlou a precizní realizaci skříně na míru v ložnici. Návrh materiálů, rychlost a kvalita realizaci i přijatelná cena nás opravdu potěšila.
Děkuji a přeji i ostatním zákazníkům stejnou spokojenost.
Václav Hejduk