VZOROVÉ KALKULACE
Příklady cenových kalkulací
ZÁRUKA KVALITY
Až 20 let na rámy a posuvné mechanizmy
JAK OBJEDNAT
Nezávazná poptávka a kontakty


Jak objednat vestavěnou skříň

možnosti pro  nezávaznou potávku vestavěné skříně na míre a postup realizace

Níže uvádíme nejběžnější možnosti pro vypracování nezávazné kalkulace, informace o tom, co si připravit předem a jak probíhá vlastní realizace.

Můžete nás navštívit 7 dní v týdnu v našem studiu

Navštivte naše studio vestavěných skříní. Naši prodejci Vám nejen poradí, ale i zdarma vypracují grafický návrh a cenovou nabídku. Pomohou s výběrem materiálů i doplňků a navrhnou optimální řešení.

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Využijte podrobný formulář pro individuální kalkulace. Formulář umožňuje vyplnění rozměrů a podrobné specifikace s možností vkládání příloh s návrhem skříně. Na základě poptávky Vám zašleme cenovou nabídku skříně na míru a po dohodě i 3D návrh zdarma.

Prohlédněte si vzorové kalkulace s možností poptávky

Inspirujte se nejoblíbenějšími modely z galerie vzorové kalkulace. Můžete si tak jednoduše vybrat vestavěnou skříň, která nejvíce odpovídá Vašim představám. Nezávaznou poptávku s doplňujícími požadavky je možné odeslat přímo z této stránky.

 

1. Než navštívíte naše studio

Rozměry vestavěné skříně na míru

Nejdůležitější bod, kterým byste měli začít při plánování vestavěné skříně je změření prostoru pro skříň:

  • výška - nejvhodnější je využití celé výšky místnosti až ke stropu
  • šířka - celkové šířka skříně - podle velikosti prostoru nebo podle Vašich možností
  • hloubka - závisí na využití skříně a daném prostoru, pro šatní skříně s posuvnými dveřmi doporučujeme hloubku skříně 65 cm

Uspořádání vestavěné skříně nebo šatny

Rozmyslete si, co budete do skříně ukládat, kolik prostoru potřebujete na šatní tyče, zásuvky apod. Na výběr máte mnoho doplňků, které Vám usnadní ukládání oděvů nebo předmětů běžně používaných v domácnosti např. vysavač.

Před objednávkou se také zamyslete nad materiálem, ze kterého bude skříň sestavena, budete-li chtít plné dveře z lamina, skleněné dveře, zrcadla nebo zvolíte-li nějaký motiv Design doors.

Detailnější informace k uspořádání vestavěné skříně naleznete v sekci Rady pro zákazníky. Je také samozřejmostí, že při osobní návštěvě na prodejně Vám naši zkušení pracovníci pomohou s návrhem vnitřního vybavení skříně tak, aby Vám co nejlépe vyhovovala.

 

2. Návštěva našeho studia AR DEKOR

Můžete nám zaslat poptávku nebo navštivte naši prodejnu, kde Vám vytvoříme grafický a cenový návrh. Také Vám poradíme s uspořádáním skříně a můžete si prohlédnout vzorníky materiálů a rámů nebo katalog motivů Design doors a ucelit si tak představu o své vestavěné skříni nebo šatně. 

Výběr materiálu a doplňků může podstatně ovlivnit cenu vestavěné skříně, proto doporučujeme osobní návštěvu, kdy při konzultaci zvolíme ideální řešení právě pro Vás. S námi získáváte kvalitu za rozumnou cenu.

 

3. Zaměření prostoru technikem

Rozhodnete-li se pro vestavěnou skříň nebo šatnu od nás, náš technik k Vám přijede v předem domluveném termínu. Přesně zaměří prostor Vámi vyčleněný pro skříň, nakreslí finální technický výkres a upřesní s Vámi výběr materiálů a vnitřního uspořádání.

Technik přepočítá cenu zakázky, uzavře s Vámi Smlouvu o dílo a dohodnete se na způsobech platby a uhrazení zálohy (ve výši 50% z ceny zakázky) na výrobu a dodání objednaného materiálu.

 

4. Montáž vestavěné skříně

Montáž skříně proběhne zpravidla do dvou až tří týdnů od zaměření a před plánovanou montáží s Vámi ještě potvrdíme termín montáže. Montáž trvá 1-2 dny v závislosti na velikosti skříně, šatny apod.

Po dokončení montáže si zakázku osobně zkontrolujte a podepište předávací protokol (současně s tím je nutné zaplatit doplatek zakázky). Protokol zároveň slouží jako záruční list.

Vestavěné skříně AR DEKOR Vestavěné skříně AR DEKOR Vestavěné skříně AR DEKOR Vestavěné skříně AR DEKOR

Kontaktujte nás na INFOLINCE 775 303 407, nebo využijte KONTAKTNÍ FORMULÁŘ